Prisijunkite prie mūsų

Prisijunkite prie FM WORLD Klubo ir džiaukitės ypatingais produktais ir nauju gyvenimo būdu, apie kokį visada svajojote. Kaip Verslo Partneris galėsite naudotis patraukliomis nuolaidomis, fantastiškais specialiais pasiūlymais ir išskirtinėmis skatinimo programomis.

NAUDINGAS STARTAS
Prisijunkite prie FM WORLD Baltic ir per 10 dienų pasinaudokite papildoma, iki 20% nuolaida savo pirkiniams. Kuo greičiau pateiksite užsakymą, tuo mažiau už jį sumokėsite! Kviečiame išsamiau susipažinti su šios skatinimo programos sąlygomis mūsų svetainėje: LT.FMWORLD.COM (prisijungus).

Tai dar ne viskas. Paruošėme Jums ypatingas skatinimo programas, rinkodaros medžiagą ir katalogus, kuriuos rasite mūsų svetainėje: LT.FMWORLD.COM (prisijungus)

Form

Paskyros nustatymai

Adresas

Statusas

Įrašyti nebūtina

Sutikimai

Sutinku gauti komercinę informaciją elektroniniu paštu arba telefonu, t.y. gauti reklamą ir pranešimus susijusius su FM WORLD Klubo produktų rinkodara, paslaugomis taip pat pažymėtomis ženklu „FM WORLD”.
Sutinku, kad FM WORLD BALTIC arba FM WORLD SKYRIUS atskleistų mano duomenis FM WORLD, FM WORLD BALTIC arba FM WORLD Skyriaus internetinėje svetainėje, kuri yra prieinama ir kitiems Tinklo nariams. Aukščiau stovintys rėmėjai (tinklo nariai) galės susisiekti su manimi ir suteikti naudingos informacijos apie produktus, galimybes ir t.t. Nesutikus internetinėje svetainėje bus matomas tik man priskirtas Partnerio Numeris.
Sutinku gauti korespondenciją elektroniniu paštu registracijos formoje nurodytu elektroninio pašto adresu arba asmeniniame naudotojo lange, pasiekiamame prisijungus naudotojo vardu interneto svetainėje https://lt.fmworld.com
Sutinku, kad mano duomenys bei nuotrauka būtų patalpinti interneto svetainėje, taip pat FM WORLD BALTIC, FM WORLD ar FM WORLD Skyriaus lediniuose ir publikacijose.

Registracijos patvirtinimo būdas

Išsiųskite registracijos formą